t5mf9j5oBG5Mvr5L

Другу зустріч батьків дітей із різними особливостями розвитку, представниками комітету доступності, а також фахівці-урбаністи провели в офісі ГО «Нова Полтава». Ця зустріч мала на меті визначити для того, щоб потім встановити там майданчик для дітей, які потребують особливого навчання. Можливі місця встановлення дитячого майданчику показали у вигляді презентації представники урбан-платформи «CityLab» Дмитро Верьовкін та Дмитро Козиренко. […]

Другу зустріч батьків дітей із різними особливостями розвитку, представниками комітету доступності, а також фахівці-урбаністи провели в офісі ГО «Нова Полтава». Ця зустріч мала на меті визначити для того, щоб потім встановити там майданчик для дітей, які потребують особливого навчання.

Можливі місця встановлення дитячого майданчику показали у вигляді презентації представники урбан-платформи «CityLab» Дмитро Верьовкін та Дмитро Козиренко. Вони обрали три парки, можливі для реалізації проекту: Сонячний парк, Павленківський та Парк воїнів-афганців. Порівнявши місце розташування кожного, безпечність, віддаленість від зупинок та дороги, наявність качель, вони склали таблицю недоліків і перваг кожного парку. Потім, на розсуд громади вони запропонували обговорити і обрати можливий парк для того, щоб із цим проектом далі йти до влади.

Учасники обговорення
Після активної дискусії і більшістю голосів зупинилися на Парку Воїнам-афганцям, що знаходиться на зупинці 23 вересня. Учасники круглого столу пояснили свій вибір тим, що він найкраще з-поміж інших підходить для встановлення такого майданчика, поряд знаходяться поліклініка та Шевченківська районна рада. Цей парк найбільш віддалений від дороги, у ньому є лавочки, зручно добиратися із зупинки, суттєва наближеність до Центру реабілітації.
Останній вибір все одно за владою. Адже перпоною можуть стати адміністративні чи комунальні перешкоди. Пропоную мислити глобально, а діяти локально, підкреслив Дмитро Козиренко.
Представник ГО «Полтавська платформа» Вадим Ямщиков сказав про початок інформаційної боротьби. Бо, перш за все, людям потрібно розказати про такий проект, про таких діток взагалі. Тоді ефект реалізації значно пришвидшиться.

Присутні в процесі обговорення

Пролунала пропозиція підключити соціальні мережі, а також спільно з обласним драмтеатром поставити благодійну виставу, кошти з перегляду якої підуть на встановлення майданчика.
На захід прийшло більше десяти учасників. Зокрема, учасниця обговорення Олена має сина, який хворіє на ДЦП:

«Це дуже важлива ідея, бо таких діток багато. Будемо чекати якнайшвидшого результати. І зі своєї сторони намагатимемося якнайширше розповсюдити інформацію».

Тож, наступними кроками у вирішенні проблеми буде: погодження місця, вибір елементів, пошук партнерів-спонсорів та агітаційна складова.

Loading...