У Полтаві реконструюють проголошення брошури Миколи Міхновського «Самостійна Україна»

Автор: Анастасія Добряк, 13 лютого, 15:36

Фото: У Полтаві відбудеться історична реконструкція (Фото – newauctionstatic.com.ua)


З нагоди 120-ої річниці проголошення промови українського діяча та ідеолога українського націоналізму, організовують історичну реконструкцію подій.

Проголошення брошури «Самостійна Україна» відбудеться 19 лютого з 18:00 до 19:00. Локація – вул. Соборності, 11(простір поблизу музичного коледжу)

Реконструкцію влаштовують ВГО «Сокіл» спільно з Українським інститутом національної пам’яті у Полтавській області. Як повідомляють організатори, реконструкцію проголошення твору Миколи Міхновського зумовлена тим, що він голосно говорив про українську самостійність навіть попри те, що це було небезпечно.

Афіша

Додамо, що брошура «Самостійна Україна» є публіцистичним твором Миколи Міхновського, який він створив у 1900 році. Деякий час виконувала роль політичної програми Революційної української партії, в основу якої покладено його промову 19 лютого 1900 року в Полтаві, а також 26 лютого 1900 року в Харкові. Ця брошура торкається політичних, правових та філософських аспектів буття української нації і держави.

Опублікована: 13 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація