У Полтаві розпочався прийом робіт на здобуття міської премії імені В. Г. Короленка

Автор: Вікторія Баберя, 16 квітня, 09:41

Фото: У Полтаві розпочався прийом робіт на здобуття міської премії імені В. Г. Короленка (Джерело - KULTer.hu)


У Полтаві оголосили про початок прийому робіт на здобуття щорічної міської премії імені В. Г. Короленка.

Як повідомляє прес-служба Полтавської міськради, премія присуджуватиметься у п’яти номінаціях. До участі запрошують школярів, студентів, творчих та наукових працівників, представників ЗМІ, громадських діячів та інших полтавців. Зокрема:

  • І номінація: «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В. Г. Короленка» – для учнів загальноосвітніх шкіл;
  • ІІ номінація: «За активну участь у громадському та культурному житті міста» – для студентської та творчої молоді;
  • ІІІ номінація: «За активну популяризацію життєвого шляху і літературної спадщини В. Г. Короленка» – для письменників та працівників засобів масової інформації, творчих та наукових працівників;
  • ІV номінація: «За пропаганду творчої спадщини письменника В. Г. Короленка, ідей демократії і гуманізму, дотриманню прав і свобод України» – для громадсько-політичних діячів, науковців, митців, працівників юриспруденції.
  • V номінація: «За вагому благодійну роботу в справі розвитку спонсорства та меценатства» – для спонсорів та меценатів.

Творчі або наукові роботи, статті, медійні проекти кандидатів на здобуття Премії разом з листом-клопотанням організації, що пропонує, потрібно подати у друкованому вигляді та на електронному носії до 15 липня 2018 року у Полтавський літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка (36011, м. Полтава, вул. Короленка, 1, тел. (0532) 60-86-94, е-mail: korolenko-museum@ukr.net.

Особам, яким присуджено Премію, вручать дипломи і грошову винагороду. Церемонія вручення відбудеться на території Полтавського літературно-меморіального музею В. Г. Короленка у вересні.

Довідка

Премію імені В. Г. Короленка заснували у 2003 році – році 150-річчя від дня народження. Ініціатором виступив колектив Полтавського літературно-меморіального музею В. Г. Короленка. Основне завдання Премії – утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві, прав і свобод людини, популяризація історико-культурного надбання, відродження національної культури та мистецтва.

 

Опублікована: 16 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація