fqpPiGHseYIcUwrb

У бібліотеках Полтави стартував проект спрямований на вивчення англійської мови та спілкування «Shape Ukraine. Speaking Club» у співпраці з ГО «Світло надії».

Як повідомляють у громадській організації, уже відбулася перша зустріч з іноземними волонтерами та проведено перше заняття з англійської.

У рамках реалізації проекту «Shape Ukraine» шестеро іноземних волонтерів, студентів факультету Міжнародних відносин з Туреччини та Єгипту, приїхали вчити полтавців англійської мови.

Протягом 6 тижнів вони проводитимуть безкоштовні speaking club і майстер-класи для підвищення рівня знань дітей, підлітків і молоді з англійської мови на базі 6 бібліотек міста. Адже «Shape Ukraine», як кажуть організатори, – це майданчик для міжкультурного спілкування, навчання та саморозвитку.

Усіх охочих до участі у speaking club при бібліотеках міста очікує знайомство з традиціями інших країн, іншомовна практика та спілкування з приємними людьми. Проект буде реалізовуватись упродовж серпня-вересня.

Головний принцип зустрічей – говорити тільки англійською. Це навчання в дії, через гру та активне спілкування. Методика, за якою воно проходить, дозволяє оперативно та якісно оволодіти навичками спілкування, так як волонтери зацікавлені, щоб максимально ефективно для себе й інших провести цей час.

Перша зустріч відбулася у вівторок, 6 серпня, увбібліотеці-філіалі №2 з дітьми та дорослими, повідомляють на офіційному сайті Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради. Для багатьох учасників це стало першим кроком, щоб переступити барʼєр і нарешті спробувати говорити англійською. Діти виконували цікаві вправи та завдання, для дорослих була можливість проявити себе та здобути нові знання.

У Полтаві створили майданчик для міжкультурного спілкування, фото Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради   

Вік учасників – від 10 років. Усі заняття безкоштовні.

Більше інформації тут.

Реалізація спільної ініціативи Shape Ukraine відбувається у партнерстві між Молодіжним центром «Lighthouse», представництвом Міжнародної молодіжної організації AIESEC в Полтаві та Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

Заняття Speaking club проводяться щопонеділка, на базі Молодіжного центру за адресою вулиця Героїв Сталінграду, 30.

Подробиці та реєстрація за номером 0993504947 – Тетяна.

Також проводяться заняття у бібліотеках по місту:

Розклад занять у бібліотеках по місту
Loading...