Приготування галушок на тематичному фестивалі у Полтаві

Музичний онлайн-журнал «Слух» випустив документальний серіал «Спалах». В одній з серій розповідають про гастрономічну культури. Серед іншого згадують і про полтавські галушки та борщі.

Серію «Нова українська гастрокультура» оприлюднили 20 січня.

У відео ресторатор Дмитро Запорожець розповідає про початок нової української гастрономії та увагу до домашніх страв у різних областях:

«Коли приїжджаю у різні міста, напрошуюся на гостини. У ресторанах мені не всюди цікаво. Коли я потрапляю до Полтави, Черкас, на західну Україну, я роблю все можливе, щоб мене покликали на сніданок, обід чи вечерю до мами, тата, бабусі. Ці знамениті полтавські борщі, розумієш. […] Це глибина глибинна».

У серії йдеться про те, що історія нової української кухні щойно розпочалася, а рестораторам ще є над чим працювати та експериментувати:

«Традиції кухні змінюються від регіону до регіону. На західній Україні готують неймовірні баноші, у Полтаві тільки починають переосмислювати галушки. На Бессарабії все життя їдять кавун із бринзою. Гастрономічний спалах приніс в Україну нові кухні, нові формати, сервіс і культуру», – кажуть творці серіалу.

Полтавський краєзнавець Борис Тристанов розповідав ЗМІСТу, що популярність полтавських галушок зросла на тлі загального захоплення історією у 2000-х роках. За його словами, інтерес до цієї страви підсилився після зведення пам’ятника страві у Полтаві у 2006 році.

Галушки готують у різних регіонах України, але на Полтавщині ця страва історично укорінилась завдяки впливу літератури. Сучасні галушки значно відрізняються від тих, які готували раніше. У давнину їх робили з гречаного, пшенично-житнього та житньо-пшеничного борошна.

Окрім того, що сучасні галушки готують переважно на основі білого борошна, сам рецепт тіста теж істотно змінився. Так, зі слів етнологині, раніше галушки варилися на основі кисляку (кефіру), соди, борошна, іноді з додаванням яйця.

Детальніше про те, як галушка стала символом Полтави ми розповідали тут.

Пам'ятник галушці у Полтаві
Loading...