Відеороботи про корупцію створюють Полтавський Театр Сучасного Діалогу та данський театр C:NTACT за мотивами вистави «Кабінет № 333».

Прем’єра запланована на 25 січня. Побачити відеороботи можна на сторінках Театру Сучасного Діалогу в Facebook, Instagram та Youtube.

Основою для короткометражного документального фільму стали інтерв’ю, пов’язані з хабарництвом, які брали під час роботи над свідоцьким мюзиклом. 

Також презентують 4 відеоролики за мотивами мюзиклу «Кабінет № 333».  У відео роботі команда вирішила створити «альтернативні реальності з дещо гіперболізованою цінністю до хабарів»‎. Таким форматом учасники та учасниці проєкту висвітлюють корупційні схеми та висміюють абсурд системи «по блату». 

Вистава створена в рамках проєкту «corrupt:off» за підтримки European Endowment For Democracy, House of Europe, відеороботи за підтримки Український культурний фонд у співпраці Danish Cultural Institute in Estonia, Latvia and Lithuania, Полтавська філія Суспільної служби України, Театр Сучасного Діалогу та C:NTACT 

За додатковою інформацією пишіть на пошту: tsd.poltava@gmail.com або pfssu@i.ua  чи звертайтеся за адресою: вулиця Соборний майдан 15.

Раніше ЗМІСТ  писав, що вистава «Кабінет №333» присвячена хабарництву як найбільш поширеному вияву корупції. Сюжет мюзиклу побудований на особистих історіях акторів і акторок театру, тому творці називають його свідоцьким.

Loading...