У Полтаві відремонтують частину територію музею важкої бомбардувальної авіації

Автор: Вікторія Баберя, 7 серпня, 12:37

Фото: У Полтаві відремонтують частину територію музею важкої бомбардувальної авіації (фото - mvba.com.ua)


Інформацію про закупівлю опублікували на порталі Рrozorro.

Квартирно-експлуатаційний відділ уклав договір на поточний ремонт території паркової зони музею важкої бомбардувальної авіації (в/м 38, вул. О. Засядька, 1) із ФОП Артемов Олександр Юрійович.

У даній зоні розміщенні «Алея прапорів ЗСУ», «Алея Героїв 184-го гвардійського ВБАП», «Алея зенітно-артелерійського озброєння».

Ціна питання – 83 тис. 51,63 грн. Виконати усі роботи підрядник має до 31 грудня 2019-го.

Довідка

Філія Національного військово-історичного музею України – Музей важкої бомбардувальної авіації створена 01 вересня 2016 року відповідно до наказу Міністра оборони України №192 від 11.04.2016 року за юридичною адресою м. Полтава, вул. Олександра Засядька 1. Музей складається з паркової зони, експозиції в приміщенні (13 залів що розповідають про історію та світову значимість важкої бомбардувальної авіації у Полтаві) та відкритої стоянки авіаційної техніки (тільки тут знаходиться унікальний, єдиний у світі музейний експонат – літак Ту-160 «Білий лебідь» за класифікацією НАТО – «Блекджек та єдиний в Україні літак Ту-95МС за класифікацією НАТО – «Ведмідь»), а також літаки: Ту-22М3, Ту-22, Ту-16, Ту-134УБЛ, Су-15, Ан-2 гвинтокрили: Мі-8 та Мі-2.

Опублікована: 7 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація