У Полтаві визначили переможниць міського етапу конкурсу «Вчитель року-2020»

Автор: Аліса Куценко, 9 грудня, 12:09

Фото: На конкурсах у номінації «Початкові класи» (Джерело – сторінка управління освіти ПМР у Фейсбук)


У номінації «Початкові класи» першого (зонального) туру конкурсу перемогу отримала Юлія Бражник зі школи №27, «Зарубіжна література» – Тамара Макаренко (школа №2), «Образотворче мистецтво» – Сніжана Вербицька (школа №10).

Як повідомляють на сайті «Обласний конкурс “Учитель року”» в п’ятницю, 6 грудня, до фіналу конкурсу, крім майбутньої переможниці, увійшли ще двоє вчительок – Надія Андрущук (ЗЗСО №5) і Таміла Коліса (ЗЗСО №32). Усі вони викладають у 2-му класі Нової української школи.

Так, педагогині змагалися в різних конкурсах, зокрема проводили урок з нового інтегрованого предмету «Я досліджую світ», практична робота з розв’язанням педагогічних ситуацій, методичний експромт.

За результатами всіх конкурсів перемогу отримала Юлія Бражник, яка і представлятиме Полтаві на обласному етапі конкурсу.

Що стосується двох інших конкурсів, то там завдання були іншими – «Методичний практикум», «Проєкт», «Практична робота». Переможниці Тамара Макаренко та Сніжана Вербицька також зустрінуться з колегами на обласному етапі конкурсу.

Зональні етапи конкурсу тривають і в інших містах області, зокрема Миргороді, Лохвиці, Кременчуці тощо.

Опублікована: 9 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація