У Полтаві встановили меморіальну дошку герою АТО

Автор: Вікторія Баберя, 17 травня, 11:05

Фото: У Полтаві встановили меморіальну дошку герою АТО


Сьогодні, 17 травня, на фасаді Полтавської гімназії №13 урочисто відкрили меморіальну дошку учаснику АТО, майору Денису Лесняку.

На відкритті дошки зібралися рідні, друзі, вчителі та учні гімназії №13. Місце обрали не випадково, адже саме цей навчальний заклад закінчив Денис, а також його дружина Тетяна. Вона згадує про чоловіка, як витриманого, мужнього захисника, який не міг стояти осторонь подій в Україні:

«Ми вчилися разом з ним у школі, були однокласниками. Денис був дуже витриманий. Завжди казав, що все добре, щоб ми напевне не хвилювалися. І кожного разу намагався поспілкуватися з донькою. І якби я не знала, які події відбуваються в Дебальцевому, я б ніколи не подумала, що там настільки небезпечно. Того дня, наприкінці лютого, коли вони вийшли звідти, я думала, що то був найщасливіший день у моєму житті. Здавалося, що вже все, що війна для нас закінчилася. Але найстрашніше було попереду».

Дружина Тетяна

Загинув 37-річний Денис Лесняк 16 серпня 2016 року поблизу села Єлизаветівка Мар’їнського району, що на Донеччині, під час бойового зіткнення з ворожою розвідувально-диверсійною групою.

«Він дуже любив свою країну, був життєрадісним, ні на що не скаржився. Служив у 128-ій штурмовій бригаді, пройшов Дебальцеве, а коли вони виходили звідти, я думала що то найстрашніші дні. Потім Денис перейшов в 10-у окрему гірсько-штурмова бригаду на посаду начальника ППО і так трагічно сталося, що він загинув», – пригадує мати Дениса, Валентина Леонідівна.

Мати Валентина Леонідівна

Ініціатором встановлення дошки став очільник ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини», депутат міської ради Вадим Ямщиков та керівництво навчального закладу.

«Запам’ятайте цю меморіальну дошку. Вона справжньому воїну, майору, військовому, який виконував свій обов’язок – захист Батьківщини. Адже це – одне з найголовніших завдань для нас, бо це – наша Україна», – сказав Вадим Ямщиков.

На відкритті меморіальної дошки

Пам’ять про загиблого воїна, який віддав своє життя за цілісність України, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам1ятної дошки.

 Момент відкриття пам'ятної дошки

 На відкритті меморіальної дошки

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 17 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація