У Полтаві встановлювати баки роздільного збору сміття у місті почали з міськради, але є нюанси

Автор: Вікторія Баберя, 24 жовтня, 13:40

Фото: Новенькі сміттєві баки на внутрішньому подвір'ї міськради


На внутрішньому подвір’ї Полтавської міськради сьогодні, 24 жовтня, встановили баки для роздільного сортування сміття. Проте, як зазначає одна з працівниць, використовувати їх за призначенням поки що не можна.

Як прокоментував заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, КП КАТП-1628 виступило з пропозицією провести переобладнання сміттєвих баків в місті.

«Це пропозиція КАТП-1628 за свої кошти і своїми силами спробувати переобладнати і наш народ привчати до сортування сміття», – пояснює Олексій Чепурко.

Сміттєві баки

Сміттєві баки розташували на подвір’ї, щоб їх оцінили спеціалісти профільного господарства, зробили свої зауваження та визначилися із їх остаточним виглядом

«Ми вже знаємо, які зміни внесемо. Найближчим часом їх вже можна буде побачити на вулицях міста», – додав заступник міського голови з питань ЖКГ.

Проте нині в Полтаві немає програми збору, сортування та утилізації ні побутових відходів, ні небезпечних відходів.

Сміттєві баки

Нагадаємо, у Полтавському окружному адмінсуді триває розгляд справи щодо бездіяльності міської влади в сортуванні відходів. На останньому засіданні екоактивісту Сергію Антоненку та ГО «Еколтава» запропонували «мирову», проте вони відмовилися.

Опублікована: 24 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація