ТГ_новина 08.04.22 3

38-річному харків’янину, який на сайті «ЯПлакаль» разом з іншими проросійськи налаштованими людьми поширював пропаганду про Україну й жартував про мову та принижував національні символи.

За наругу над українським прапором Київський районний суд Полтави виніс йому вирок й призначив 1 рік ув’язнення, але звільнив чоловіка від нього. Якщо обвинувачений протягом 1 року 6 місяців здійснить якесь правопорушення, то сяде у в’язницю щонайменше на рік.

Свій коментар з наругою над прапором харків’янин залишив на сайті «ЯПлакаль» коментар у темі «Ненавижу украинский язык, и флаг такой себе». Він опублікував коментар під ніком jeff2000 в якому демонстративно, зневажливо та образливо виразив наругу над українським стягом. Потім визнав свою провину й щиро покаявся у вчиненому.

Також у Полтаві отримав вирок колаборант, який хвалив путіна перед своїми гостями. 6 вересня додому до Віктора Ткаченка з Харківщини прийшли двоє гостей. У розмові з ними чоловік почав хвалити президента росії путіна й закликати, що «Україна повинна неодмінно приєднатись до російської федерації».

Loading...