Ізюм
Ізюм

(Автор – Герман Крігель)

Поліціянт перейшов на бік окупантів, коли ті зайшли до Ізюма 1 квітня. До визволення міста українськими військовими, працював начальником відділу дільничних інспекторів окупаційної поліції.

Про це відомо з ухвали Київського районного суду Полтави від 24 вересня.

Зрадник мав охороняти громадський порядок й розкривати злочини як працівник органу, який створювали окупанти. Нині жителя Ізюма підозрюють у державній зраді, бо він перейшов на бік ворога й допомагав російським військовим. Після звільнення Ізюма майора поліції затримали, а суд дозволив взяти його під варту щонайменше до 21 листопада.

Нагадаємо, ЗМІСТ також писав, що у Полтаві отримав вирок колаборант, який хвалив путіна перед своїми гостями.

Також затримали підполковника поліції у відставці, який працював у «народній міліції» під час окупації. Чоловік до 2019 року був заступником начальника одного із відділів поліції Харківщини, потім він пішов на пенсію у званні підполковника. Під час окупації Куп’янська він добровільно погодився працювати в так званій «народній міліції».

Нагадаємо, раніше працівники ДБР затримали головного лісничого, який під час окупації міста співпрацював із загарбниками. Він керував лісгоспом та організовувати заготівлю деревини для будівництва укріплень та бліндажів загарбників.

Loading...