У Полтаві запрацює зал для заняття боксом дітей та молоді

Автор: Анна Аксюк, 17 січня, 09:01

Фото: У Полтаві запрацює зал для заняття боксом дітей та молоді


У дитячо-юнацькій спортивній школі № 4 юні спортсмени незабаром зможуть тренуватиься в новому залі для занять боксом, який облаштували у будинку по вулиці Панянки, 36.

Як повідомляє прес-служба міськради, наразі, закінчують роботи по його облаштуванню. На проведення реконструкції приміщення та облаштування в ньому  спеціального залу для боксу витратили 1 мільйон 200 тисяч гривень з міського бюджету. На забезпечення залу необхідним сучасним інвентарем –182 тисячі гривень.

У новому спортивному залі частково замінено покрівлю даху, встановлено металопластикові вікона, виконана бетонна стяжка усієї підлоги, замінено електропроводку, пофарбовано стіни, замінено сантехніку, переобладнано та частково замінено систему опалення, відремонтовано тренерську кімнату, встановлено сучасне спортивне обладнання.

Раніше відділення з боксу Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №4 було розміщено в приміщенні школи №37. Проте, зала в навчальному закладі була затісною, щоб прийняти усіх бажаючих дітей та молодь займатися цим видом спорту. Тому у 2018 році зал для боксу вирішено перенести на нову адресу.

Директор спортивної школи № 4 Микола Семеняга зазначив, що займатися боксом тут можуть юні спорстмени від 8 до 25 років. Станом на сьогодні у ДЮСШ №4 займаються спортом 700 вихованців, з них боксом – 154.

Тренування у новому спортивному залі для боксу розпочнуться уже цього тижня.

Опублікована: 17 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація