У Полтаві запустили безкоштовний освітній проєкт про економіку для підлітків

Автор: Анастасія Добряк, 4 грудня, 17:13

Фото: Перше заняття у межах освітнього проєкту


У межах реалізації пілотного освітнього проєкту «PROекономіку», для полтавських школярів розробили спеціальний курс.

Пілотний курс складається з 20 занять, які проводитимуть як у лекційній формі, так і в ігровій. Перше ознайомлювальне заняття відбулося у середу, 4 грудня у приміщенні Полтавської асоціації бізнесу. Саме це об’єднання й запустило проєкт «PROекономіку».

Перше заняття у межах освітнього проєкту

Заняття для учнів 7-9 класів підготував кандидат економічних наук та завідувач катедри політекономії Сергій Степаненко. Він розповів, що найголовніше завдання цього курсу – сформувати економічну компетентність у підлітків та мати економічну активність:

«У сучасній шкільній освіті є проблема з економікою, оскільки цей курс виведений з навчальних програм. Тому перед організації ПАБу постала проблема як забезпечувати потенційну підготовку кадрів для майбутнього у сфері бізнесу. Я взявся за розробку програми, яка підготує підлітків до активної економічної діяльності».

Перше заняття у межах освітнього проєкту

Увесь курс поділено на 5 основних тематичних розділів. Відтак, під час реалізації освітнього проєкту говоритимуть про:

  • загальне розуміння економіки (вступ до економіки);
  • ринок і його аспекти;
  • особисті фінанси;
  • бізнес і підприємництво;
  • макроекономічну політику держави.

Участь в освітньому проєкті «PROекономіку» безкоштовна, але долучитися до нього на даний момент неможливо, бо група учасників уже сформована. За словами голови об’єднання «Полтавська асоціація бізнесу» Ірини Бесарабової, цей проєкт пілотний і після його завершення в організації бачитимуть у якому напрямку рухатися далі:

«У нас уже сформована група на перший курс. Ми плануємо продовжувати проєкт, визначивши, наскільки підлітки готові це все сприймати. На момент, коли ми будемо набирати нові курси, будемо краще розуміти ситуацію».

Перше заняття у межах освітнього проєкту

За словами Ірини, підприємництво і знання в економіці є безумовно актуальними, тому в об’єднанні вирішили спробувати створити курси для підлітків у Полтаві. Надалі до удосконалення програми планують запрошувати підприємців, знавців у сфері маркетингу та економіки тощо.

Фото Анастасії Кетрарь

Опублікована: 4 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація