У Полтаві запустять програму для стажування молоді

Автор: Вікторія Баберя, 14 лютого, 11:51

Фото: Програма для стажування молоді (Джерело - skadnews.in.ua)


Стажування молоді в органах місцевого самоврядування (у міській раді, виконавчих органах) важливо тому, що немає циклічності оновлення молодими кадрами.

На сесії міськради 19 лютого депутати мають затвердити відповідний проект рішення. Надалі ж реалізація програми молодіжного стажування здійснюватиметься в три етапи:

І етап – відбір учасників проекту;

ІІ етап – теоретичне навчання та стажування учасників проекту у виконавчих органах ПМР та районних рад;

ІІІ етап – звітування стажистів та їх оцінювання за результатами  проходження стажування.

«Пропонуємо запустити програму для того, щоб молодь мала змогу стажуватися у відділах та структурних підрозділах Полтавської міської влади. Це робиться для того, щоб могли хоча б подаватися на конкурс «Молодіжна столиця Україна». А раніше ж такого показника у нас не було зовсім», – прокоментував Олександр Глазов на освітній комісії 13 лютого.

Взяти участь зможе молодь віком від 18 до 35 років (включно), які мають повну вищу освіту або ще навчаються. Стажування триватиме 1 місяць, у вільний від навчання час, але не може бути меншим ніж 30 годин.

Олена Бабенко, начальниця управління у справах сім`ї, молоді та спорту, раніше в коментарі ЗМІСТу зазначала про результати стажування:

«Нам би дуже хотілося, щоб результатом саме цього стажування стало формування кадрового резерву. Це дасть можливість хоча б невеликій кількості людей замислитися: що я хочу зробити для цього міста, як покращити його і що потрібно змінювати».

Ознайомитися із списком виконавчих органів ПМР, районних рад, де можуть проходити стажування учасники молодіжного проекту можна нижче.

 Список

У процесі стажування стажист ознайомиться зі специфікою роботи відповідного виконавчого органу, із законодавством та нормативними актами, які регламентують роботу органів місцевого самоврядування. І вже по завершенню стажування створять кадровий резерв молодіжного стажування.

Опублікована: 14 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація