YbD8B1Eup1e9oabT

На створення нової дитячої креативної платформи у полтавській бібліотеці-філії №9 потрібно щонайменше 70 тис. грн. Частину коштів уже зібрали.

Гроші, на створення простору «B-Zone», збирають за допомогою проєкту «Спільнокошт». На даний момент на рахунку цієї ідеї є 15 тис. гривень.

Як розповіла кураторка проєкту «B-Zone» Вікторія Дідик, потреба у створенні сучасного простору у бібліотеці є давно. Річ у тому, що приміщення бібліотеки є невеликим, тому місця для реалізації усіх заходів та майстер-класів часто не вистачає. Тому виникла ідея переобладнати колишнє книгосховище в сучасний простір для дітей:

«Ми хочемо, щоб у нас з’явилося місце з гарним дизайном та сучасним обладнанням, іграшками, аби діти почували там себе комфортно. Разом з ГО "Промінь світла Полтавщини" ми подали заявку у фонд "Відродження". І тепер зібрані на "Спільнокошті" гроші фонд нам подвоїть».

Художниці та бібліотекарки працюють над розписом стін для креативного простору (Фото – biggggidea.com)

Для створення сучасного простору «B-Zone» потрібно більше ніж 15 тис. грн, бо йдеться про закупівлі нових меблів, сучасних девайсів для арт-зони тощо. Вікторія Дідик розповіла, що на «Спільнокошті» за місяць вдалося зібрати цю суму, але для втілення проєкту потрібно значно більше коштів.

Ремонт у кімнаті, де згодом облаштують креативний простір, зробили бюджетним коштом, а полтавські художниці разом з дітьми розмалювали стіни та вікна.

До кінця збору коштів на сучасний дитячий простір більш ніж 60 днів. Якщо полтавці/ки долучаться до ініціативи, окрім меблів у бібліотеці можуть з’явитися 3D-ручки, конструктори Lego, електронні та аудіокниги, та синтезатор.

Взяти участь у зборі дуже просто. Достатньо перейти за посиланням, натиснути «Фондувати» та переказати будь-яку суму. За певні внески благодійники/ці можуть отримати різноманітні подарунки.

У Полтаві збирають кошти на креативний простір (Фото – biggggidea.com)

Команда бібліотеки-філії №9 (пров. Халтуріна, 19) закликає містян долучитися до створення простору «B-Zone», адже саме такі проєкти руйнують стереотипи про застарілі та нудні книгозбірні.

Loading...