У Полтаві з'явиться ще одне «соціальне таксі» для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Автор: Ксенія Омельченко, 13 серпня, 15:08

Фото: У Полтаві з'явиться ще одне «соціальне таксі» для осіб з обмеженими фізичними можливостями (фото - zhiznrajona)


Управління соцзахисту Шевченківської райради Полтави купує автомобіль спеціалізований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Про це стало відомо з порталу публічних закупівель «Рrozorro».

З технічної документації відомо, що автомобіль буде білого кольору та не раніше 2019 року випуску. Він матиме 4 пасажирські сидіння з пристроєм для швидкого приєднання зняття до алюмінієвих внутрішніх направляючих підлоги та переміщення по салону, не менше 2 місць для сидіння пасажирів поруч з водієм, і не менше 2 стаціонарних місць для сидіння супроводжуючих пасажирів сзаду пасажирського салону. Гарантія складатиме не менше 3 років або 100 тис. км пробігу. Чиновники мають отримати автівку до листопада цього року.

Що цікаво, перша обладнана підйомником «газель» у Полтавській області з’явилася саме у Шевченківському районі Полтави. У 2007 році її придбала Полтавська міська рада у межах програми «Турбота». За даними газети «Урядовий кур’єр», ініціатором тоді виступила начальниця Головного управління праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Нині ж закупляються вже не «газелі», а сучасні й комфортні спецавтомобілі.

І хоча вартість однієї такої автівки складає приблизно 1,2 млн грн, такі автомобілі дуже необхідні, щоб всі полтавці могли без перешкод дістатися куди їм потрібно.  

Опублікована: 13 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація