У полтавській художній галереї проведуть Slow Art Day

Автор: Аліса Куценко, 9 грудня, 15:11

Фото: Slow Art Day в музеї Гамбурга (Джерело – cedra.kiev.ua)


Полтавців запрошують по-новому подивитися на художні твори та обговорити їх за кавою.

Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка вже вдруге долучається до світової акції Slow Art Day, покликаної на повільне споглядати картин або скульптур, що дозволить по-справжньому відчути красу мистецтва.

Афіша

Як розповіли в музеї, вони отримали позитивні відгуки після першої акції у квітні.

«Музейникам-медіаторам заходу і самим було надзвичайно цікаво, тому ми вирішили зустрічатись для неквапливого спілкування з мистецтвом, не очікуючи днів щорічних міжнародних акцій», – розповіли організатори.

Захід відбудеться в неділю, 15 грудня, о 15-й годині. Біля обраних творів працюватимуть науковці-медіатори. По завершенні заходу за філіжанкою смачної кави учасники зможуть обмінятись враженнями від отриманого досвіду, поспілкуватись про мистецтво.

На гостей чекатимуть несподівані відкриття, з'явиться можливість дізнатись щось нове не лише про твір мистецтва та його автора, але й про себе. Охочим пропонують попередньо зареєструватись за вказаними на афіші телефонами.

Крім цього, у музеї чекають гостей на передноворічну «Сімейну неділю» – уже традиційний захід з майстер-класами та квестами.

80022108_2575043269449162_8443668338273419264_n

Опублікована: 9 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація