У полтавській поліції повідомили, скільки цьогоріч оштрафували водіїв за паркування на місцях для людей з інвалідністю

Автор: Віталій Крицький, 8 листопада, 16:06

Фото: Скільки цьогоріч оштрафували водіїв за паркування на місцях для людей з інвалідністю (Джерело - naiu.org.ua)


За 2019 рік полтавські патрульні оштрафували 48 водіїв за паркування на місцях для людей з інвалідністю

Про це повідомила прес-офіцерка УПП у Полтавській області Катерина Григоренко.

Відповідальність за порушення правил зупинки на місцях для людей з інвалідністю є однією з найбільших. Зупинка чи стоянка на місцях для водіїв з інвалідністю тягне за собою накладення штрафу від 1 тис. 20 до 1 тис. 700 грн. Попри те, що ці місця позначені відповідною розміткою, полтавські водії продовжують там паркуватися.

Катерина Григоренко розповіла, що поліціянти не можуть оштрафувати автомобіль, якщо на місці немає водія. Є варіант дочекатися власника авто, однак це може затягнуться до кількох годин. Григоренко додала, що особи з інвалідністю не зобов’язані їздити з наліпкою, яка повідомляє про інвалідність – це підтверджується лише документально.

Для порівняння, за минулий рік полтавські патрульні виписали 168 протоколів за порушення правил паркування на місцях для людей з інвалідністю.

Ірина Твердохліб, регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області зазначала, що майже 90% автомобілістів не клеять позначки «особа з інвалідністю» на свої автомобілі. Але бувають і випадки недобросовісні водії вводять в оману, і встановлюють позначки про інвалідність, не маючи для цього відповідних підстав.

Опублікована: 8 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація