У полтавській дитячій лікарні створять мурал
У полтавській дитячій лікарні створять мурал

( Фото – vezha.ua )

Сьогодні, 27 жовтня, у благодійному фонді «Карітас Полтава» працівники фонду із митцями Полтави обговорили ескіз муралу.

У межах проєкту «Лабораторія супергероїв» планують створити мурал «Мрії. Пам’ятаєш?». Малювати планують навесні, на стінах гаражів, які діти щоденно бачать з вікон лікарні.

Заступниця директора благодійного фонду «Карітас Полтава» Оксана Дейнега каже, що з 2018 року команда фонду з волонтерами розписує приміщення дитячої міської лікарні, але через карантин зараз це робити не можуть:

«Ми хочемо розмалювати похмурий простір на території лікарні і зробити його яскравішим. Тому ми оголосили конкурс малюнків серед дітей які зараз лікуються чи колись перебували в лікарні. Їх попросили зобразити те, що вони хотіли б бачити. Нам надали близько 40 малюнків. І сьогодні ми запросили художників Полтави аби вони  на основі цих малюнків створили один цілісний ескіз муралу. Навесні, коли буде тепло, ми запросимо всіх бажаючих малювати з нами».

Фарбу для муралу надали українські виробники. Наразі у «Карітас Полтава»  збирають кошти на інструменти якими працюватимуть художники і будуть раді будь-якій допомозі. Також ви можете долучитися до акції «Добродрук» і подарувати дитині футболку із принтом її малюнку. За деталями звертайтеся в благодійний фонд «Карітас Полтава».

Loading...