У Полтавському районі ворожий дрон влучив у складське приміщення: наслідки атаки

Світлина ЗМІСТу
У ніч з 2 на 3 травня ворожий безпілотник атакував об’єкт цивільної інфраструктури в Полтавському районі. Зафіксовано влучання у склад одного з місцевих підприємств.
У Полтавському районі зафіксовано падіння ворожого БпЛА безпосередньо на складську будівлю, що належить одному з підприємств району. Про це повідомили 2 травня в Полтавській обласній військовій адміністрації.
На території об'єкта виникли пошкодження. Інформація про постраждалих або загиблих серед працівників чи цивільного населення станом на поточний момент не надходила.
Додамо, що вдруге за день російська армія атакує Полтаву. Військові попереджають про безпілотники. У Полтавській міській раді попереджають про ворожі БпЛА над Полтавою. Місцеві повідомляють про звуки вибухів у громаді.
Нагадаємо, що о 17:54 військові повідомляли про дрони над обласним центром. У міській раді попередили, що у місті працює ППО. У Полтаві надходили повідомлення про падіння уламків. Станом на 19:30 інформація про поранених чи постраждале майно не надходила.
У Полтавській обласній військовій адміністрації повідомили, що у Полтавському районі зафіксоване падіння ворожого БпЛА на відкритій території. Також унаслідок роботи ППО виявили падіння уламків ще одного безпілотника.