У полтавському виші модернізують освітні програми за рекомендаціями європейських університетів

Автор: Анастасія Добряк, 28 червня, 17:01

Фото: Полтавським викладачам допомагають з впровадженням і змінами дисциплін науковці європейських університетів(Фото – aspi.com.ua)


У межах співпраці з міжнародною програмою Erasmus+, у полтавському педуніверситеті модернізували програми для вчителів та філологів.

Зокрема, освітній план для підготовки вчителів англійської мови та літератури, філологів й перекладачів уклали з врахуванням європейських університетів-партнерів. А ось модулі із теорії і практики засвоєння іноземної мови коригували за планами Тартуського університету в Естонії. Про це повідомляє пресслужба Полтавського національного педагогічного університету.

Програми оновлюють у межах співпраці з Erasmus+. Минулоріч полтавський університет долучився до проєкту «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України». Він триватиме до 2022 року. В результаті цього проєкту у різних українських вишах впроваджуватимуть 8 нових дисциплін, а оновлять 13 предметів. Також планують модернізувати освітні програми для підготовки вчителів іноземної мови. Наразі проєкт реалізовують також у таких університетах:

  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна;
  • Запорізький національний університет;
  • Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського;
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;
  • Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
  • Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» у м. Бахмут;

Полтавський педуніверситет долучився до проєкту, у межах співпраці з Erasmus+

Експертами у модернізації програм в університетах є викладачі Астонського університету у Великій Британії. Також полтавським викладачам допомагають з впровадженням і змінами дисциплін науковці Гейдельберзького педагогічного університету. Таким чином, у виші хочуть засвоїти сучасні методики для підготовки педагогів іноземної мови.

Опублікована: 28 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація