t5HwT5PfifIGTQ4R

Проект «Громадське радіо у твоєму місті» у четвер, 22 лютого, навідається в Полтаву, щоб у прямому ефірі обговорити три вагомих питання: енергоефективність та сортування сміття, справи судді Гольник і Кривавої арки. У четвер та п’ятницю, 22-го та 23-го лютого, в обласному центрі Полтавщини у прямі ефірі вийде «Громадське радіо». Тимчасова «редакція» двох радіоведучих буде у […]

Проект «Громадське радіо у твоєму місті» у четвер, 22 лютого, навідається в Полтаву, щоб у прямому ефірі обговорити три вагомих питання: енергоефективність та сортування сміття, справи судді Гольник і Кривавої арки.

У четвер та п’ятницю, 22-го та 23-го лютого, в обласному центрі Полтавщини у прямі ефірі вийде «Громадське радіо». Тимчасова «редакція» двох радіоведучих буде у приміщенні «Львівської кав’ярні» з 10:00 до 12:00.

Ціль, заради якої у Полтаву приїдуть київські радійники, – надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок. Журналісти планують обговорити так теми, як:

  • Енергоефективность, сортування сміття, збереження й розвиток зелених зон у Полтаві;
  • На якому етапі справа зі скандально відомою аркою в центрі міста;
  • Справи судді Гольник.

Ефір проведуть відомі радіоведучі Тетяна Трощинська та Євгенія Гончарук. Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті». Журналісти вирушили в поїздку Україною, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами. 

Loading...