fFLgOfxrmGyYWUNT

Успішні власники бізнесу ділитимуться досвідом із молодими підприємцями.

Про це розповів Віталій Дмитрієв, цьогорічний президент Полтавського бізнес-клубу, промисловець, засновник і власник групи компаній «Системи модернізації складів» минулого четверга, 13 грудня, на виступі в рамках FuckUp Poltava 2.0.

За його словами, він з колегами хоче навчати полтавських підприємців і ділитися досвідом:

«Я – шалений патріот України, і я хочу, щоб підприємці в Полтаві стали успішними. Ми будемо робити школи, водити людей на екскурсії, ділитися і передавати той досвід, що ми маємо».

Віталій Дмітрієв (Джерело – особисті фото В.Дмитрієва)

Також він вважає, що об’єднавшись в Асоціацію бізнесменів Полтави і Полтавської області, бізнесмени можуть більш ефективно відстоювати свої права:

«Коли нас буде 300 підприємців, жоден перевіряючий чи контролюючий орган до вас не прийде. Тому що разом ми будемо сила, яка так може дати по зубах, що більше нікому не захочеться. Мільйон історій було у вас, мільйон історій було у мене – наїзди, перевірки тощо. Всі ми від цього страждаємо, і вирішити це можна, тільки об’єднавшись».

Також він презентував свою книгу «Не бійся відчиняти будь-які двері або Історія створення успішного бізнесу», яку писав протягом року. За словами промисловця, він постійно навчається, багато читає, але біографії відомих американських підприємців на зразок Ілона Маска чи Річарда Бренсона не дуже пасують до українських реалій.

«Вони пишуть про свій бізнес, де у них інші гроші, інші ринки, інша політична ситуація. Все по-іншому. І я не бачив і не зустрічав в Україні жодної людини, яка б написала про наш успішний український бізнес. І чому ні, вирішив я?»

У книзі описана історія розвитку його власного бізнесу – від мережі автомийок до великої виробничої компанії. Серед іншого, у книзі викладені learn-технології, які Віталій Дмитрієв використовує на підприємстві, і на які, за його словами, він витрачав і витрачає величезний ресурс.

Книги (Джерело – особисті фото В.Дмитрієва)
Loading...