У суботу можна повчитися бігу у професіонала

Автор: Аліса Куценко, 4 грудня, 15:35

Фото: У суботу можна повчитися бігу у професіонала


У суботу, 8 грудня о 13:00 у полтавському осередку Української академії лідерства (Рибальський провулок, 16) пройде лекція Дмитра Геращенка. Полтавець, постійний організатор напівмарафонів, розкаже, як біг впливає на якість життя, та візьме участь у спільній пробіжці.

Дмитро Геращенко — засновник центру розвитку особистості «Мрія», сертифікований коуч та бізнес-тренер. З 2015 року організував «Нова Пошта New Run», напівмарафони в Полтаві, Сумах, Чернігові та Черкасах. Цьогорічний полтавський марафон зібрав понад три з половиною тисячі учасників. Захід відвідали не тільки містяни та жителі інших областей, а й гості із США та Китаю.

На заході в осередку УАЛ Полтава щодо бігу Дмитро Геращенко розповість:

  • Як і чому біг допомагає досягати більшого в житті;
  • Як біг впливає на фізіологічні процеси в організмі;
  • Який вплив біг має на різні сфери нашого життя.

Після лекції відбудеться чергова пробіжка з гостем в рамках щотижневого бігового клубу «Здоров». Охочих долучитися просять одягнути теплий одяг та прихопити шарф.

Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися за посиланням.

У разі додаткових запитань: 050-569-99-97 (Максим).

Нагадаємо, щосуботи УАЛ Полтава проводить безкоштовний біговий клуб для усіх охочих. Заняття проводяться на свіжому повітрі. Мета створення бігового клубу – залучення людей до здорового способу життя та занять спортом. Організатори чекають як і професіоналів, так і новачків, що долатимуть свої перші кілометри в рамках бігового клубу.

У суботу можна повчитися бігу у професіонала

Довідково: Українська академія лідерства – десятимісячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл. Академія допомагає молоді знайти своє призначення в житті та розвинути навички, що дозволять їй стати частиною суспільних змін в країні.

Опублікована: 4 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація