Ілюстративне фото. Джерело – suspilne.media

Повністю заповнені ліжка в лікарнях Котельви, Диканьки та Чутового. У квітні у двох лікарнях збільшували кількість ліжок, але наразі вони заповнені.

Про це відомо з порталу «Система охорони здоров’я України».

У Чутівській центральній районній лікарні для хворих з COVID-19 облаштовані 23 ліжка з підведеним киснем. Станом на 8 квітня вони заповнені. 16 пацієнтів мають лабораторно підтверджену коронавірусну хворобу.

У Котелевській ЦРЛ заповнені 100% ліжок.  За останні два дні облаштували 6 додаткових ліжок. У лікувальному закладі на ліжках із кисневим забезпеченням перебувають 27 пацієнтів, серед них 23 хворих мають підтверджений діагноз.

У Диканській лікарні планового лікування для хворих виділені 35 ліжок. Наразі усі вони заповнені. 34 пацієнти мають підтверджений діагноз інфікування.

У квітні кількість ліжок у лікарні збільшили із 30 до 35. На ліжках з кисневим забезпеченням лікують 25 пацієнтів, зокрема 4 хворих отримують інтенсивну терапію.

Нагадаємо, що у 5 міських громадах Полтавщини посилили карантин через зростання захворюваності на COVID-19. Як змінилася ситуація з коронавірусом в лікарнях цих громад після  введення додаткових обмежень, можна дізнатись тут.

Loading...