У трьох об'єднаних громадах на Полтавщині призначили вибори

Автор: Вікторія Баберя, 12 жовтня, 19:34

Фото: У трьох об'єднаних громадах на Полтавщині призначили вибори (джерело pravda.lutsk.ua)


Центральна виборча комісія призначила дату проведення перших місцевих виборів у декількох об’єднаних територіальних громадах України. Серед них і три ОТГ Полтавщини, де вибори відбудуться 23 грудня 2018 року.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на пряму трансляцію Опори, відповідне рішення ухвалили сьогодні, 12 жовтня, на засіданні ЦВК. На Полтавщині обиратимуть селищних та сільських голів в Чорнухинській, Краснолуцькій та Опішнянській об’єднаних територіальних громадах.

За даними ЦВК, виборчий процес розпочнеться 9 грудня 2018 року.

До складу Чорнухинської ОТГ Чорнухинського району входять: Чорнухинська селищна рада; Білоусівська, Вороньківська, Гільцівська, Кізлівська, Мелехівська, Мокіївська, Постав-Муківська та Харсіцька сільські ради.

Краснолуцька ОТГ Гадяцького району складається із Краснолуцької, Цибківської, Римарівської, Малопобиванської, Сватківської та Гречанівської сільрад.

Опішнянська ОТГ Зіньківського району об’єднала Опішнянську та Малобудищанську селищні ради.

Також, як стало відомо з власних джерел, мали призначити перші вибори і в Новоселівській ОТГ, яка мала включати Новоселівську, Надержинщинську та Нестеренківську сільради. Проте цього не сталося. Полтавська ОДА не звернулася до Центральної виборчої комісії щодо призначення виборів. Крім того, у Коломацькій ОТГ, а саме у Старицьківській сільраді проведуть довибори. Зазначимо, що перші місцеві вибори в цій об'єднаній територіальній громаді відбулися 29 квітня.

Опублікована: 12 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація