У трьох об'єднаних громадах Полтавщини розпочався виборчий процес

Автор: Вікторія Баберя, 6 листопада, 12:50

Фото: У трьох об'єднаних громадах Полтавщини розпочався виборчий процес (Джерело - day.kyiv.u)


Стартував виборчий процес перших виборів в Чорнухинській, Краснолуцькій та Опішнянській об’єднаних територіальних громадах Полтавщини.

Згідно з інформацією на порталі «Децентралізація», до 10 листопада включно районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії та сформувати їх склад. 19 листопада розпочнеться процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на перших місцевих виборах.

Загалом же, по Україні (включаючи Полтавську область) готуються до перших виборів у 123 ОТГ та додаткових виборів у 24 ОТГ.

Нагадаємо, перші вибори призначили на неділю, 23 грудня 2018 року. Відповідне рішення Центральна виборча комісія ухвалила на засіданні 12 жовтня.

Зазначимо, до складу Чорнухинської ОТГ входять: Чорнухинська селищна рада; Білоусівська, Вороньківська, Гільцівська, Кізлівська, Мелехівська, Мокіївська, Постав-Муківська та Харсіцька сільські ради. Краснолуцька ОТГ складається із Краснолуцької, Цибківської, Римарівської, Малопобиванської, Сватківської та Гречанівської сільрад. Опішнянська ОТГ об’єднала Опішнянську та Малобудищанську селищні ради.

 

Опублікована: 6 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація