Управління освіти замовило ремонти покрівлі для двох садочків, гімназії та школи

Автор: Ксенія Омельченко, 13 серпня, 17:56

Фото: Управління освіти замовило ремонти покрівлі для двох садочків, гімназії та школи


Всі чотири ремонти виконуватиме ФОП Лисенко Олексій Іванович.

У вівторок, 13 серпня, ВК Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради замовило ремонти покрівлі для дошкільних закладів № 40 та № 74, гімназії № 32 та школи № 34.

Суми робіт не перевищували пороги, а тому чиновники уклали договори з підрядником, а саме з Олексієм Лисенко, на пряму, без проведення повноцінного аукціону. Певно, через це під час закупівлі «освітянам» не вдалося зекономити, адже підрядник не захотів знижувати ціну.

Таким чином, згідно з договорами, вартість робіт склала:

  • для гімназії № 32 – 144 539 грн;
  • для ЗНЗ № 34 – 139 735 грн;
  • для ДНЗ № 40 – 24 518 грн;
  • для ДНЗ № 74 – 29 996 грн.


І це, можливо, неостаточна вартість робіт. У договорах зазначається, що додаткові роботи, необхідність виконання яких виникне в процесі роботи, будуть підлягати уточненню і додатковому кошторису. Так чи інакше, завершити ремонти мають до кінця року.

Зазначимо, що Олексій Лисенко давно отримує підряди від комунальних установ Полтавської області. Зокрема, з вересня 2016 року він підписав контрактів на 17,5 млн грн. Зокрема, на 4,3 млн грн – з полтавськими «освітянами» та на 6 млн грн – з управлінням ЖКГ.

Як повідомляв ЗМІСТ, підприємцю також належить ТОВ «Будімперія 2017», створене у 2017 році. Журналісти помічали, що згідно з документацією, на цьому підприємстві працює лише семеро людей. В той же час, за роки існування фірма отримала 23 підряди від бюджетних установ на загальну суму 35 млн грн. Крім того, фірма є фігурантом кримінального провадження. Правоохоронці перевіряли деталі ремонту покрівлі миргородського ПТУ, яке проводило це підприємство.

 

 

Опублікована: 13 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація