Управління ЖКГ Полтави замовило проведення благоустрою вулиці у селищі Вороніно

Автор: Ксенія Омельченко, 14 серпня, 13:27

Фото: Управління ЖКГ Полтави замовило проведення благоустрою вулиці у селищі Вороніно (скріншот з google.com/maps)


Проведення благоустрою вулиці Староруслянської стало можливим завдяки перемозі проєкту Наталії Захарової у конкурсі «Бюджет участі».

Жінка просила навести лад між вулицями Колядна, Староруслянська та руслом річкою Ворскла. За її підрахунками проєкт включав: виконання проєктно-кошторисної документації – 100 тис.грн, освітлення частини вулці Староруслянської – 89 тис. грн, облаштування двох автобусних зупинок – 164 тис.грн, створення системи відеонагляду на території діяльності ГС СТ «Вороніно» - 103 тис.грн, ремонт 1400 м вулиці Староруслянської – 880 тис. грн, освітлення кінцевої зупинки Ромашкова – 15 тис.грн, непередбачені витрати - 49 тис. грн.

1

Тобто, жінка розраховувала приблизно на 1,3 млн грн із 1,4 млн грн, які виділялися на реалізацію її проєкту.

Натомість з договору, який уклало УЖКГ Полтави з фірмою «АГРО СПЕЦ БУД», видно, що проєкт втілюватимуть за 1,2 млн грн. Однак, які саме роботи замовили чиновники – невідомо. На сайті публічних закупівель «Рrozorro», службовці опублікували замість договору, лише звіт про його укладення.

Зазначимо, що фірма «АГРО СПЕЦ БУД» заснована і належить Олегу Ляшенко. Попри статутний капітал у 1 тис. грн, фірмі вдалося стати одним з «улюбленців» управління ЖКГ Полтави. За два роки фірма без конкуренції уклала 32 контракти з управлінням на загальну суму 6,5 млн грн.

Опублікована: 14 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація