Над передачею земель працюватиме новообрана місцева влада
Над передачею земель працюватиме новообрана місцева влада

Фото – visavigroup.com.ua

Процес передачі земель розпочнеться щойно запрацює новообрана влада Полтавської об’єднаної територіальної громади.

Про це 19 листопада ЗМІСТу розповів заступник міського голови Полтави Ігор Федій. 

Згідно з інформацією Полтавської ОДА, 16 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, за якої держава передасть землі сільськогосподарського призначення у власність місцевих громад.

За словами Ігоря Федія, фахівці міського управління земельних ресурсів розпочали вивчати документацію, щоб підготувати проєкти документів для виконання постанови.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Сватенко каже, що процес об’єднання громад ще не розпочався, адже повноваження попередньої місцевої влади досі тривають:

«Повноваження міських голів припиняються лише з моменту обрання міського голови об’єднаної територіальної громади, тому вони ще виконують свої обов’язки. Повноваження їхніх виконавчих органів також будуть чинними до кінця року», – каже Сватенко.

Голова Держгеокадастру Роман Лещенко повідомив, що новообрані голови об’єднаних територіальних громад, які розпочали роботу, можуть звертатися до обласних управлінь з документами щодо передачі земель.

Додамо, що Верховна Рада нещодавно прийняла закон, який дозволяє місцевій владі управляти фінансами та ресурсами громади.

Loading...