JWEyPivYCUrnOEik

Сьогодні, 25 січня, у Полтавській обласній бібліотеці пройшла творча зустріч із полтавським літератором Віктором Сердюком «Усі дива трапляються в дитинстві». Саме таку назву має і нова книга автора.

Цей захід – перший у рамках проекту «Читаємо дитині рідне», який передбачає цикл зустрічей із письменниками та популяризацію літератури для родинного читання.

Віктор Сердюк презентував свою нову книгу «Усі дива трапляються в дитинстві». До неї увійшли твори, написані впродовж останніх кількох років. Автор говорить, що намагається поєднувати вигадку і реальність, та закликає дорослих створювати казку і в реальному житті:

«У мене є два джерела натхнення. Перше джерело – це мої діти, достатньо просто за ними дивитись для того, щоб спіймати якусь думку, якусь ідею. Дивитись на їхню поведінку, на їхні емоції, на їхню фантазію. Друге джерело – це коли казка стукає до тебе в двері сама. Встигай відчиняти – буде твоя, не встигнеш – піде далі».

Віктор Сердюк

Гостя заходу Кіра Седих, докторка психологічних наук, завідувачка кафедри психології ПНПУ ім. В.Г.Короленка, поділилася своїми враженнями:

«Пана Віктора знаю дуже давно, ми спілкувались коли він був нашим студентом. Тоді я побачила, що Віктор креативна людина. Враження від його книг дуже позитивні, його казки несуть таку доброту, мудрість, мають заспокійливий ефект. Вони розраховані не тільки на дітей, а й можуть бути з цікавістю прочитані і дорослими. Думаю, дуже добре, якщо батьки читають такі книжки своїм дітям».

Відвідувачі заходу

Віктор Сердюк пише не лише твори для дітей, а й поезію, розраховану на дорослих. Наприкінці презентації він зачитав гостям деякі свої вірші.

Теплу атмосферу зустрічі доповнили студенти Полтавського музичного училища ім. М.Лисенка: дует бандуристів Дмитро та Павло Пархоменки.

Дмитро та Павло Пархоменки
Loading...