Усі заступники голови ОДА подали декларацію перед звільненням

Автор: Максим Самойдюк, 2 грудня, 17:05

Фото: В ОДА не залишилось заступників голови ОДА (фото kremen.today)


Схоже, що в ПОДА закінчилась епоха Валерія Головка, адже всі його заступники подали декларації перед звільненням.

Про це ЗМІСТу стало відомо з реєстру НАЗК, де й були опубліковані відповідні декларації. Документи перед звільненням подали Роман Товстий, Олег Пругло та Микола Білокінь.

Роман Товстий та Олег Пругло перебували на посаді з 2014 року. Обидва в цьому році очолювали ПОДА після звільнення Валерія Головка. Спочатку в.о. голови області був Роман Іванович, але після перемоги Володимира Зеленського тимчасово керувати регіоном довірили Олегу Пруглу.

Микола Білокінь перебував на посаді з 2018 року.

З декларацій посадовців відомо, що за 11 місяців Роман Товстий заробив 501 тис. грн (45 тис. грн на місяць); Микола Білокінь заробив 661 тис. грн (60 тис. грн на місяць); Олег Пругло мав трішечки менше дохід, а точніше 640 тис. грн. (58 тис. грн за аналогічний період часу).

При цьому Олег Євгенович не гребував фінансовою допомогою від області, а саме отримав 340 грн компенсації за бензин.

Отже, станом на сьогодні, 2 грудня, в очільника ОДА Олега Синєгубова немає заступників. Раніше ми повідомляли, що одним з таких може стати викладач Полтавського юридичного інституту національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Євген Греков. Раніше Олег Синєгубов заявляв, що серед заступників не буде старих облич.

Нагадаємо, що Олега Синєгубова представили очільником області 12 листопада 2019 року. Раніше ми зібрали перелік фактів з його біографії. Також, на початку цього року ми аналізували декларації тодішнього керівництва області за 2018 рік.

Опублікована: 2 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація