В аукціоні щодо закупівлі обладнання для полтавських тролейбусів переміг прогнозований ФОП

Автор: Ксенія Омельченко, 11 вересня, 15:02

Фото: В аукціоні щодо закупівлі обладнання для полтавських тролейбусів переміг прогнозований ФОП (фото - indoor66)


На порталі публічних закупівель «Рrozorro» оприлюднили результати аукціону щодо закупівлі систем сповіщення пасажирів «АПК-ТВ-Транс 02» для міських тролейбусів.

Як повідомлялося раніше, КП «Полтаваелектроавтотранс» купує 65 комплектів для сповіщення пасажирів у тролейбусах . Кожен комплект складається з

  • апаратно-програмного комплексу ТВ-Транс 02 або еквівалент (21-дюймовий монітор з аудіовиходом, загартованим склом, внутрішньою пам’яттю на 4 Гб та USB-портами, а також зовнішня пам’ять на 32 Гб);
  • Wi-Fi антени;
  • монтажного комплекту (3-точкове кріплення та ключ кришки панелі).

В аукціоні взяла участь фірма «Міські ініціативи» та ФОП Панасенко Ігор Юрійович. Про те, що в аукціоні візьме участь останній, журналісти здогадувалися ще в липні цього року, коли комунальне підприємство тільки оголосило тендер.

Як бачимо, припущення справдилося – ФОП виграв цей аукціон, бо знизив ціну на 8,7 тис. грн від очікуваної, а його конкурент, тобто фірма «Міські ініціативи», не знизила ціну ні на гривню.

Зазначимо, що за спостереженням ІВ «Полтавщина», ФОП Панасенко найімовірніше, є дистриб’ютором обладнання, яке виготовляє «Системний зв’язок». Підтвердженням цього є документи до одного з тендерів, де переможцем став Панасенко. У цих документах він долучив гарантійний лист на аналогічні системи сповіщення від директора та співвласника ТОВ «Системний зв’язок».

Відзначимо, що фірму «Системний зв’язок» ЗМІСТ вже згадував, коли розповідав про фірму, що впроваджує у Полтаві е-квиток. Зокрема, відомо, що в 2016 році Тернопільська міська рада, впроваджуючи систему електронного квитка, уклала договір із компанією «Системний зв’язок» (підрядник). Та зі свого боку уклала договір на виготовлення та персоналізацію карток «Соціальна карта тернополянина» з фірмою «Гексагон-Україна»(субпідрядник).

У подальшому «Системний зв’язок» переводило кошти фірмі «Гексагон-Україна» за виготовлення і персоналізацію даної соціальної картки. Окрім того, субпідрядник отримав базу персональних даних мешканців Тернополя – для виготовлення зазначених електронних квитків. Фірма «Системний зв’язок» зауважувала, що базу даних для «Гексагон-Україна» передавали у знеособленому вигляді (тобто не вказуючи повних персональних даних).

Однак працівники СБУ встановили, що «Гексагон-Україна» пов’язана з громадянами Росії, які можуть належати до терористичної групи.

Зазначимо, що у даному випадку, дивує не тілький ймовірний зв'язок постачальника з Росією, але й ціна договору. Бо зараз Полтава купує вказані комплекти сповіщення у ФОПа за 29 тис.грн/шт., натомість у березні минулого року Тернопіль купував їх безпосередньо у ТОВ «Системний зв’язок» майже вдвічі дешевше.

Опублікована: 11 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація