Карантин «вихідного дня» діятиме щотижня з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Уряд оновив список розподілу «червоних», «помаранчевих» та «жовтих» зон в областях. Полтавщину залишили у «жовтій» зоні, адже рівень захворюваності, рівень госпіталізації та завантаженості лікарень в області стрімко не зростає.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я 23 лютого. Нові обмеження почнуть діяти 24 лютого.

Серед областей із найгіршою ситуацією потрапила Буковина та Прикарпаття. У «помаранчевій» зоні опинилися Вінниччина, Донеччина, Житомирщина, Закарпаття, Луганщина, Тернопільщина та Запорізька область. Переглядати рішення будуть не раніше ніж через 14 днів.

На Полтавщині ліжка завантажені на 15,5%. Рівень епідеміологічного порогу становить 63,7% при нормі до 100. Охоплення тестуванням теж у нормі – показник 638 при нормі у 300 на 100 тисяч населення.

За словами Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, під час «жовтої» зони діятимуть обмеження, які діють наразі з деякими послабленнями. 

«Наприклад, буде дозволено проведення масових заходів, якщо для однієї людини передбачатиметься 4 м² площі або з наповненістю залу до 50%. Дозволятимуться відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 людей. Під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць. Дозволятиметься працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24:00», — сказав Степанов.

Loading...