В Україні запрацював перший пункт аеромедичної евакуації. Згодом такий запрацює на Полтавщині
В Україні запрацював перший пункт аеромедичної евакуації. Згодом такий запрацює на Полтавщині

(Фото – mvs.gov.ua)

На Львівщині, з 1 квітня на постійне чергування заступила бригада Авіаційної системи МВС. На пункті постійно чергують медики.

Головне завдання системи – це медична допомога, щоб із точки А в точку Б доправити  хворого,  команду лікарів, чи орган для трансплантації. Про це повідомили на сайті Міністерства внутрішніх справ України 1 квітня.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з 1 квітня на Львівщині у межах Єдиного аеромедичного простору почав чергувати вертоліт ЕС-145 із медичним модулем.  До складу входить екіпаж та медична бригада, які обслуговуватимуть Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Волинську, Рівненську, Тернопільську і Чернівецьку області. 

З 1 травня бригада Авіаційної системи МВС заступить на постійне чергування у Київському регіоні. До регіону входить Полтавська, Київська, Вінницька, Житомирська, Кіровоградська, Сумська, Чернігівська області та місто Київ.

Згідно з картою місць базування Системи авіаційної безпеки, пункт системи авіації МВС на Полтавщині базуватиметься у Кременчуці.

Загалом буде 15 пунктів постійного базування Системи авіаційної безпеки. В цих пунктах чергуватиме льотна бригада та бригада медиків. Зонування вибрали з урахуванням того, що один пункт базування перекриває відстань у 350 км. 

Loading...