В Україні запровадили «пріоритетні години»: що це означає для полтавців
В Україні запровадили «пріоритетні години»: що це означає для полтавців

( Фото – hadiach.city)

Набули чинності зміни до постанови уряду, що вводять «пріоритетні години» для людей старшого віку.

Аби люди літнього віку менше контактували з оточуючими ввели «пріоритетні години», які триватимуть з 10:00 до 12:00. Тобто Кабмін просить органи місцевого самоврядування, заклади торгівлі і послуг в цей  період  надавали послуги переважно пенсіонерам.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов каже, що люди літнього віку належать до групи ризику, тому важливо аби вони якомога менше контактували з оточуючими:

«Відсоток летальних випадків найбільший саме серед людей, старших 65 років. Ініціатива триватиме на період карантину. Сподіваюсь, що всі заклади торгівлі і послуг будуть дотримуватися цього».

Нагадаємо, з 21 листопада вас можуть оштрафувати на 170-255 гривень, якщо ви не одягли маску в громадському місці чи транспорті.  Законопроєкт про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту Верховна Рада схвалила 6 листопада. А 19 листопада під документом свій підпис поставив Зеленський. Де одягати маски, щоб вас не оштрафували можете дізнатися за посиланням.

Loading...