Валерій Головко і його звільнення з посади голови ОДА: Верховний Суд зупинив провадження

Автор: Вікторія Баберя, 15 липня, 10:29

Фото: Валерій Головко


На засідання 11 липня Касаційний адміністративний суд ухвалив рішення зупинити провадження у справі ексочільника ПОДА Валерія Головка до президента.

Відповідне клопотання про зупинення провадження подав представник Головка Кирило Легких. І колегія суддів Верховного Суду задовольнила його.

Розгляд справи зупинили до набрання законної сили судовим рішенням у справі за позовом до Володимира Гройсмана та Кабінету Міністрів України про визнання дій протиправними, скасування рішення про внесення подання щодо звільнення.

Зазначимо, цю справу розглядають в в Окружному адмінсуді Києва.

Щодо цієї справи, наступне засідання відбудеться 22 липня. На нього представник Кабміна має надати належним чином засвідчену копію протоколу засідання та належним чином засвідчені копії документів, що слугувати підставою для звільнення Валерія Головка.

Пригадаємо, 26 квітня Касаційний суд взяв до розгляду позов Валерія Головка щодо визнання протиправним і скасування указу президента про його звільнення.

Нагадаємо, що Валерія Головка звільнили з посади голови ОДА після обшуків НАБУ. Правоохоронці вважають, що керівництво ОДА систематично вимагало хабарі в одного з підрядників щодо утримання доріг області. 

Опублікована: 15 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація