Валерій Прядко
Валерій Прядко

Ексдепутат Полтавської обласної ради

У Касаційному кримінальному суді намагалися оскаржити вирок ексдепутата Полтавської облради Валерія Прядка та ексзаступника начальника одного з відділів комунального підприємства «Полтавафарм» Руслана Гнєздова.

Їх засудили до 4,5 років позбавлення волі за спробу підкупити поліцейського. Про це повідомили у Центрі протидії корупції.

Це третій вирок Вищого антикорупційного суду, який вистояв у Верховному суді. Раніше касація підтвердила три роки в'язниці для голови Требухівської сільської ради Броварського району Київської області Віталія Куця та два роки тюрми для експрокурора Олександра Матюшка.

У березні апеляційна палата Антикорупційного суду відправила до в’язниці ексдепутата облради Валерій Прядка зі спільником ексзаступником начальника відділу комунального підприємства «Полтавафарм» Руслана Гнєздова. Гнєздов перебуває у державній установі «Полтавська виправна колонія №64»

Колегія суддів апеляції ВАКС залишили тюремний вирок Валерію Прядку і Руслану Гнєздову.

11 листопада Вищий антикорупційний суд оголосив вирок депутату облради, директору обласного підприємства «Полтавафарм» Прядку та заступнику начальника відділу економічної безпеки цього ж підприємства Руслану Гнєздову. Обом обвинуваченим присудили 4,5 роки у в’язниці за хабар 35 тис. грн поліціянтам.

За ці кошти, у 2017 році, Прядко та Гнєздов хотіли отримати дозволи на використання приміщень для діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних та медичних речовин для 34 аптек.

Loading...