Вибори мера, «мафія», дебати й інтелектуальні ігри. Полтавців запрошують на ювілейну Студреспубліку

Автор: Анна Єгорова, 12 червня, 14:28

Фото: Студреспубліка в Чернівцях (Джерело - static5.vj.ua)


З 28 червня по 1 липня 2018 р. на базі відпочинку «Динамо» (с. Сем’янівка, Кротенки) відбудеться XX ювілейний Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

Ключова точка проекту – вибори мера та депутатів магістрату Студреспубліки, що базуватимуться на реальних програмах розвитку. Переможці виборів пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Окрім факультативів, лекцій і публічних дискусій, відбудеться низка суб-фестивалів, а саме: конкурс краси та особистості «Перша леді», Music LIVE Awards, інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли? по-республіканськи», Кубок КВК, спортивно-журналістський проект «Республікада», «Квест-фест», дебати, інтелектуально-психологічна гра «мафія», Фестиваль аматорського відео, фото-конкурс «Спалах емоцій», Містер Студреспубліки, нічна й денна туса, перегляд фільмів під відкритим небом, змагання зі спортивної риболовлі, різноманітні флеш-моби тощо.

«Студреспубліка проходить під загальним гаслом «20 років для Полтавщини – Покоління Республіки» як знак всебічної роботи навколо стратегування майбутнього регіону!  Цьогорічна тема проекту: «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?», – це великий майданчик дискусії навколо майбутнього м. Полтава й Полтавського регіону», – зазначають організатори.

Участь у проекті візьмуть кількасот молодих лідерів, жителів Полтавського регіону, у тому числі представники об’єднаних територіальних громад.

Для того щоб взяти участь у мульти-фестивалі потрібно заповнити спеціальну аплікаційну форму на сайті Студреспубліки та зареєструватися, а також виконати ряд інших бонусних завдань. Компетентна комісія визначить переможців відбору. Телефон для довідок (095)908-75-12, Наталія Ковалевська, менеджерка проекту.

До спільної реалізації програми запрошуються громадські організації, клуби за інтересами, творчі спілки, волонтери, органи влади, установи й організації, чия діяльність важлива для теми формування майбутнього регіону. Також до участі запрошують учасників «Студентської республіки» за всі 20 років. 30 червня 2018 р., у третій день проведення регіональної Студреспубліки, для випускників організують спеціальну програму дискусій, майстер-класів, виставок/презентацій на суспільну, бізнесову, наукову, мистецьку, спортивну та тематику дозвілля.

Як зазначають організатори, мета проведення Студреспубліки пошуки шляхів виходу з кризи, яка охопила Україну, насамперед, через механізми розвитку освіти, громадянського просвітництва, виховання молодого покоління, здатного вільно й відповідально мислити, свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави. Стратегічна мета – входження України до ТОП-20 розвинених країн світу.

За матеріалом регіональної Студреспубліки

Опублікована: 12 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація