0Zqp3oQ5M56PjHnm

Школа волонтерів, організована благодійним фондом «Карітас Полтава», вже набрала перших слухачів та розпочинає навчання із вівторка, 19 лютого.

Хто приєднався, чому навчатимуть та які можливості відкриваються після Школи – ЗМІСТ дізнавався в координаторки проекту Оксани Лашенкової.

Школа діє в рамках реалізації нового проекту БФ «Карітас Полтава» з питань соціального служіння та миробудування «Полтава доброчинна».

«У цьому році буде два набори, перший розпочне активну фазу навчання 19 лютого і триватиме до квітня. Для зручності заняття будуть відбуватися раз на тиждень», – пояснила Оксана Лашенкова.

Участь візьмуть 24 полтавці та полтавки, віком від 16-ти до 55-ти років. Як зауважує координаторка Школи, це надзвичайно важливо, адже поєднання життєвого досвіду із новими знаннями є неабиякою цінністю.

Навчання складатиметься із 8 зустрічей, що охоплять історію та передумови виникнення Міжнародної мережі благодійних організацій «Карітас». А також засад, передумов і законодавчих підстав волонтерської діяльності в Україні.

Координаторка Школи Оксана Лашенкова

«Важливим для нас є початок процесу миробудування в Полтавському регіоні, тому слухачі школи дізнаються про миротворчі та миробудівні аспекти та ймовірно стануть зернами миру в подальшому», – розповідає координаторка.

Цінність програми полягає в тому, що учасників не навчатимуть теорії допомоги різним категоріям потребуючих. Слухачі стануть компетентними у SWOT-аналізі громади та оцінці найбільш гострих суспільних проблем. І саме тому діяльність випускників школи не буде точковою, а проявлятиметься в найбільш потрібному місці чи ситуації. Тож це дозволить вирішити проблему не поверхово, враховуючи причини її виникнення.

Найкращі випускники отримають офіційне посвідчення волонтерів БФ «Карітас Полтава» та зможуть спільно з командою фонду реалізовувати свої ідеї та долучатися до різноманітних акцій та проектів організації.

«Команда організаторів також почала створювати мережу лояльності для випускників Школи волонтерів, що полягатиме у знижках та приємних бонусах на покупки в магазинах і закладах нашого міста. Соціально відповідальна громада має заохочувати волонтерів, які прагнуть зробити наше місто кращим!» – додала Оксана Лашенкова.

Нагадаємо, БФ «Карітас Полтава» неодноразово проводив акції в місті. Серед останніх, це фотопроект «Я живу, борюсь і не здаюсь» до Всесвітнього дня онкохворої дитини, добра ініціатива «Куточок для книги» у дитячій міській клінічній лікарні на Леваді. Також, аби змінити ставлення дітей до процесу лікування та реабілітації, стіни медзакладу розфарбували. ЗМІСТ  раніше показував, як тривав процес створення «Лабораторії супергероїв» на стінах дитячої лікарні.

Школа волонтерів
Loading...