Ілюстративне фото

Відео полтавських випускників про зустріч світанку у Тік-Ток набрало понад 500 тисяч переглядів та понад 100 тисяч реакцій

9 червня у Полтаві відбулися свята «останнього дзвоника». Учні однієї зі шкіл на світанку станцювали вальс поблизу Білої альтанки та запостили відео у Тік-Ток.

Відео розмістили 9 червня на сторінці однієї з учениць під ніком stepanoviks1. Цей ролик зібрав уже 488 тис. переглядів, 153,1 тис. вподобань. Також під ним залишили майже 2 тис. коментарів й понад 3 тисячі користувачів поділилися ним.

Цьогоріч свято влаштовували тільки для учнів 11 класів. Захід проводили на подвір’ї біля шкіл. Вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9 класів у Полтаві відбудеться 11 червня. А випускники старшої школи отримають свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 1 липня.

Як відбувалося свято останнього дзвоника у полтавських школах, дивіться на фото ЗМІСТу.

Раніше ЗМІСТ писав про блогерку Дашу Євтух, яка стала популярною в Тік-Ток. Вона має понад 5 мільйонів уподобань, 219 тисяч підписників і мільйони переглядів. Вона живе у маленькому селі на Полтавщині, але її відео про розпаковки з місцевої крамниці та життя у селі стали вірусними і в інстаграмі, і в тіктоці, і в ютубі.

Loading...