ZzDjhTIaXwoyMp0Q

Територіальна виборча комісія продовжила свою роботу щодо відкликання шести полтавських депутатів. І сьогодні відбулося чергове засідання ТВК, на якому члени комісії остаточно перевірили підписи виборців та ухвалили рішення передати документи на розгляд вищих партійних органів.

«Комісія затвердила результати перевірки підписних листів та ухвалила передачу цього рішення до вищих партійних органів, тобто «Самопоміч», «Рідне місто» та «Соціал-демократична партія». Комісія зробила свою роботу, залишилась справа за партіями», – прокоментував голова полтавської ТВК Євген Ніколаєнко.

Як зазначив Євген Ніколаєнко, комісія зібралася в кількості 10 осіб, тобто необхідний кворум для голосування був.

Нагадаємо, що полтавські осередки партій «Самопоміч», «Рідне місто» та «СДП» ініціювали процес відкликання шести полтавських депутатів міськради. Це представники новоствореної групи «Єдність» і колишні члени фракції «Рідне місто» Оксана Деркач, Іван Діденко, Володимир Корнійчук, Тимофій Гаєвий і Ярослав Мартинюк (СДП), а також екс-представниця фракції «Самопоміч» Світлана Бондарєва.

Із 15 червня впродовж 20 днів ініціативна група з відкликання депутатів Полтавської міської ради зібрала необхідну кількість підписів містян за відкликання депутатів – 2500 підписних листів – та передала їх на розгляд Тервиборчкому. 

Наразі рішення місцевої ТВК щодо передачі підписів до центральних органів партій було останньою ланкою в місцевому процесі відкликання. Остаточне ж рішення відкликати депутата чи ні відтепер ухвалюватиме партія, від якої депутат/ка висувалися на виборах.

Як відомо, за такою схемою вже відкликали Дениса Поліщука, депутата Полтавської міськради. Проте він вважає це рішення незаконним і оскаржує його в суді

Loading...