Відкритий чек, плакати і дискусія. У Полтаві говоритимуть про довіру

Автор: Анастасія Добряк, 20 березня, 17:39

Фото: У Полтаві стартували «14 днів довіри»


У понеділок, 18 березня, у краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського відкрилась виставка плакатів, які презентували на львівській виставці в рамках Бієнале довіри.

Про відкриття виставки повідомили на сторінці у facebook ГО «Полтавська платформа». Загалом виставковий захід проходить у рамках «14 днів довіри у Полтави». Представлені плакати стали фіналістами на конкурсі, що відбувся у Львові минулого року.

У Полтаві стартували «14 днів довіри»

У краєзнавчому музеї представлено лише частину робіт, інші плакати склали експозицію у «Місцевій кав’ярні». Директорка «Полтавської платформи» Альона Гончаренко розповіла, що проведення подібних заходів у місті нагадує суспільству про те, як важливо вчитися довіряти:

«Зараз Україна вступає в довгий річний цикл виборів. Це і президентські, і парламентські, і місцеві. Сьогодні інформаційний простір наповнений недовірою, сумнівами. Та й непростий історичний шлях України посприяв тому, що довіра – це наше слабке місце. Такими заходами ми хочемо показати, що ми довіряємо суспільству, а суспільство теж має вчитись довірі».

У Полтаві стартували «14 днів довіри»

Триватимуть «14 днів довіри» до 31 березня. Серед заходів:

  • 18-29 березня в Краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського триває виставка робіт фіналістів конкурсу плакату довіри;
  • 21 березня в Місцевій кав’ярні проведуть акцію «Відкритий чек». Як розповіла директорка закладу Катерина Бабіч, у цей день гості зможуть покласти у рахівничку рівно таку суму, яку вважатимуть за потрібне – як меншу за вартість замовлення, так і більшу, якщо вони вважатимуть роботу офіціанта чи адміністратора гідної вищої оплати;
  • 28 березня о 18:00 у музеї імені відбудеться інтерактивна дискусія «Паралелі довіри», на яку запрошено представників державних установ, органів місцевого самоврядування та полтавців.

Фото Анастасії Добряк

Опублікована: 20 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація