Відпочинок на воді у Полтаві: де і що можна орендувати

Автор: Анастасія Добряк, 12 червня, 10:45

Фото: У Полтаві можна орендувати обладнання для відпочинку на воді (Джерело – ua.wallpapers-fenix.eu)


Прогноз погоди обіцяє спекотне літо, а це значить, що настав час релаксу біля водойм. Можна позасмагати на пляжі, але можна взяти на прокат човен, або байдарку і відправитися у справжній похід. Для шукачів пригод ЗМІСТ підготував підбірку можливостей для активного відпочинку на воді.

Човен на прокат

Якщо ви асоціюєте слово «похід» з кількаденними перебування на природі, що в певній мірі не викликає захоплення, то спеціально для вас існує послуга передачі човнів, байдарок, катамаранів у тимчасову аренду. Тому коли водна прогулянка Ворсклою потрібна терміново, можна взяти на прокат човен кілька годин насолоджуватися природою. Вартість аренди стартує від 60 гривень за годину.

Пункт прокату човнів є у полтавському готелі «Турист». За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами +380992603728; +380954840275; +380532572761.

Байдарка мрії

Уявіть літній вечір, теплий вітерець і вас, коли ви пливете за течією річки в орендованій байдарці. Хейтери скажуть, що не згадали про комарів, але ж романтика. Тому якщо подумки ви уже на сплаві по Ворсклі, то потрібно терміново шукати байдарку своєї мрії.

Для активного відпочинку на воді можна орендувати спортивний човен на 2, або на 3 місця. Наразі активний відпочинок дуже актуальний серед містян, тому бронювати байдарки бажано завчасно. Попереднє бронювання коштуватиме 150 гривень на одну людину, але якщо ви потім не скористаєтеся послугою, то кошти не повертають.

Загалом, вартість байдарки на одну людину у будні дні (понеділок-четвер) сягає 140 гривень, а з п’ятниці по неділю – 150 гривень. Також, якщо ви запланували похід, але вам потрібні намети, або інше обладнання. То його теж можна орендувати.

Також туристичні агенції влаштовують цілі водяні походи як на вихідний день, так і на кілька днів.

Дізнатися більше про оренду байдарок можна за телефонами +38095 82 42 774, +38066 199 20 69, або на сайті.

Катамаран на годинку

Вихідний влітку – чудовий день, щоб відпочити на пляжі. Але якщо ви уже достаньо засмагли, то настав час для коротенької прогулянки  річкою на катамарані. А ще під час прогулянки можна зробити крутезне і оригінальне фото.

Взяти катамаран на прокат можна прямо на пляжі на Дублянщині. Вартість – 100 гривень за годину, але орендодавці просять залишати під заставу документ.

Опублікована: 12 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація