dji_0119-1

На час воєнного стану з бюджету не можна фінансувати реставраційні роботи або нове будівництво. Через це роботи у пам’ятці, що постраждала внаслідок пожежі у 2020 році, зупинили.

Начальник Управління капітального будівництва Полтавської міської ради Максим Медведєв розповів ЗМІСТу, що консерваційні роботи продовжать, щойно з’явиться можливість. Будівля потребує даху, щоб зупинити руйнування через погоду. Якщо центральна влада ухвалить рішення, що дозволить замовити роботи, УКБ готове запустити процедуру.

Наразі на будинок екскінотеатру імені Котляревського встановили конструкції кроквяних систем даху.  Кроквяна система даху є не менш значущим елементом будинку, ніж фундамент. 

Вона бере на себе усі мінливості погоди – пориви вітру, снігопади та сильні зливи й допомагає призупинити руйнування пам’ятки.

Нагадаємо, протиаварійні роботи Будинку Дворянського зібрання оцінили у понад 11 млн грн. Нагадаємо, додаткові роботи по коригуванню документації на протиаварійні та консерваційні роботи пам’ятки коштували 49 тисяч 850 грн.

Loading...