Вища рада правосуддя призначила перевірку звернення полтавської судді щодо втручання в її діяльність

Автор: Вікторія Баберя, 17 вересня, 15:19

Фото: Вища рада правосуддя (Джерело - 112.ua)


Йдеться про суддю Октябрського райсуду Полтави Ларису Гольник.

5 вересня до Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення про втручання в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя з боку іншого судді Віталія Микитенка та, можливо, відповідальних працівників апарату Октябрського райсуду, передає портал «Судова влада».

Як стало відомо з тексту повідомлення, оприлюдненого на сайті ВРП, Лариса Гольник вважає, що у вказаних діях вищезазначених осіб вбачаються ознаки злочинів, передбачених наступними статтями Кримінального кодексу України:

  • частиною 1 статті 366 (Службове підроблення) – це розгляд Віталієм Микитенком відводу судді Гольник в одній із справ;
  • частиною 2 статті 376-1 (Незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Вказане повідомлення було внесено до Реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

Оскільки з повідомлення вбачається, що Лариса Гольник звернулася до ВРП з дисциплінарною скаргою, відповідно до Регламенту ВРП матеріали вказаного звернення було передано до управління документального забезпечення для повторного здійснення автоматизованого розподілу та реєстрації як дисциплінарної скарги.

Згідно з протоколом повторного автоматизованого розподілу від 10 вересня 2019 року повідомлення судді Октябрського районного передано на розгляд до ВРП. Дисциплінарна скарга буде розглянута відповідно до вимог Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Опублікована: 17 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація