Виставка «Кольорова симфонія»: звуки мистецтва на полотнах

Автор: Анна Єгорова, 20 липня, 11:17

19 липня арт-студія «Художник» відсвяткувала своє 5-річчя, організувавши мистецьку виставку в Полтавському художньому музеї. Проте презентація картин – не єдиний сюрприз, підготовлений митцями для відвідувачів події. 

Твори резидентів студії глядачі могли побачити в двох залах галереї: залі дитячої творчості імені Саші Путрі та прес-центрі. Варто відзначити, картини молодих митців вирізняються розмаїттям технік, жанрів і відображених тем. Також випускники студії продемонстрували свою багатогранність, виконавши популярні рок-композиції для своїх гостей.

Софія Чуб, 13 років

Керівник студії, Юрій Бернацький, наставляє юних художників уже 15 років. Чому діти тягнуться до образотворчого мистецтва, а також на чому слід фокусуватися початківцям – ділиться з нашим кореспондетом:

«Діти ще вміють фантазувати,їм все цікаво! Вони йдуть пізнавати світ. Аби цікавість і далі фонтанувала,  моя  задача не закрити цей «кранік»! Починати слід із правил: треба опанувати певну школу, а потім вже маючи базу, за покликом серця творити диво!»

Юрій Бернацький (посередині)

Вихованці арт-студії «Художник» упродовж її існування активно беруть участь і виборюють перемогу в різноманітних міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах та пленерах. Найчастіше, за словами пана Юрія, його вихованці далі обирають шлях художників, дизайнерів, архітекторів:

«Закінчуючи своє навчання, випускники не лишають улюблену справу, а з успіхом складають вступні іспити і продовжують навчитися у вищих навчальних закладах мистецького спрямування України та за кордоном, постійно розширюючи географію навчальних закладів; зокрема, – Полтава, Харків, Київ, Львів, Зволін (Словаччина) тощо».

Михайло Рак, 16 років

Богдан Любинець, 8 років

Марина Зевако, 17 років

Кореспондент: Тетяна Мороз

 

Опублікована: 20 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація