B7qpGdSaKEYUkHIa

13-го лютого в Полтавській обласній бібліотеці вкотре презентував свої картини заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки художників України, полтавець Євген Пілюгін.

«Передчуття весни» ‒ таку назву має виставка, яка відкрилась у відділі мистецтв ПОУНБ імені І. П. Котляревського. Сам автор говорить, що його надихають всі пори року, але весна завжди особлива.

«Зазвичай малюю взимку, але малюю весну чи літо. Мої картини завжди наповнені теплом. Влітку розмальовую хати в селах. Вже вдалося розписати девять хат. Найчастіше малюю птахів чи квіти», ‒ розповідає Євген Пілюгін.

На представлених на виставці картинах переважають жовтий та червоний кольори, а ключовим персонажем робіт є птах. Як зазначає сам художник, для нього це – символ української душі.

Для відвідувачів виставки митець також провів невеликий майстер-клас, показав, як просто та оригінально створити квіткову композицію та намалювати птаха.

Майстер-клас від Євгена Пілюгіна

Відвідати виставку зможе кожен охочий у 313 кабінеті ПОУНБ імені І. П. Котляревського до 28-го лютого.

Також за ініціативи митця у відділі мистецтв обласної бібліотеки наразі діє мистецький проект «Мальва». Євген Пілюгін влаштовує майстер-класи декоративного розпису для тих, хто любить творчість та цікавиться народним мистецтвом. Заняття художник проводить два рази на місяць, а влітку разом з учасниками проекту планує розписати хату в селі на Полтавщині.

Як повідомляє Інна Загребельна, головна бібліотекарка відділу мистецтв, ім’я Євгена Пілюгіна вже добре відоме як в Україні, так і за її межами. Він малює шаржі та карикатури, пише гумористичні вірші, вже видав дві книги гумористичної поезії. Але найбільше відомий як художник.

Loading...