Влада Полтави запросить фахівців, щоб зрозуміти, чи безпечно будувати багатоповерхівку на Стрітенській

Автор: Віталій Крицький, 23 червня, 10:01

Фото: Влада Полтави запросить фахівців, щоб зрозуміти, чи безпечно будувати багатоповерхівку на Стрітенській (Джерело - eko-dim.com)


У п’ятницю, 21 червня, на містобудівній комісії Полтавської міськради головуючий Дмитро Сенчакович запевнив, що депутати не поспішатимуть надавати згоду на зведення багатоповерхівки по вул. Стрітенська, 1, поки геодезисти не дослідять територію.

На початку засідання проблему порушив полтавець Тарас Токар. Він розповів, що жителі вулиць Стрітенської (1,5,7) та Кричевського, 1 бояться зсуву ґрунту й руйнування їхніх помешкань внаслідок будівництва багатоповерхівки. За словами Тараса Токаря, забудовник хоче звести 8-поверховий будинок на 2 під’їзди і вже, не чекаючи рішення депутатів, замовив геодезичну зйомку на територію.

Токар додав, що мешканці зазначених вулиць написали секретарю міськради Олександру Шамоті відповідне звернення ще 7 червня, але відповіді поки не отримали.

Голова комісії Дмитро Сенчакович розповів, що на чергову сесію 26 червня дозвіл на будівництво не виноситься. Також Сенчакович сказав, що міська влада запросить фахівців дослідити територію можливого будівництва, щоб вони дали відповідний експертний висновок щодо безпеки зведення багатоквартирного будинку:

«Якщо вони скажуть, що все в нормі, будемо переконувати місцевих жителів. Але якщо дадуть негативний висновок – відмовимо забудовнику».

Нагадаємо, міська влада хоче дати дозвіл на зведення багатоквартирного житлового будинку з паркінгом по вулиці Стрітенська, 1. Відповідний проект рішення з’явився на сайті Полтавської міської ради 19 червня.

Опублікована: 23 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація